دوربین آموزش داوطلب داوطلبان اخبار کنکور و دانشگاه

دوربین: آموزش داوطلب داوطلبان اخبار کنکور و دانشگاه

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه آغاز گزینش رشته آزمون ارشد از امروز

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از شروع گزینش رشته آزمون کارشناسی ارشد 96 از امروز خبر داد و گفت: داوطلبان تا روز پنجشنبه 25 خردادماه جاری وقت دارند نسبت به گزی

آغاز گزینش رشته آزمون ارشد از امروز

آغاز گزینش رشته آزمون ارشد از امروز

عبارات مهم : آموزش

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از شروع گزینش رشته آزمون کارشناسی ارشد 96 از امروز خبر داد و گفت: داوطلبان تا روز پنجشنبه 25 خردادماه جاری وقت دارند نسبت به گزینش رشته در این آزمون اقدام کنند.

دکتر حسین توکلی در گفت وگو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: نتیجه اولیه آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته 96 داوطلبان به صورت کارنامه تنظیم شده است و کارنامه مذکور از ساعت 19 روز دوشنبه 15 خرداد بر روی سایت شرکت سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت.

آغاز گزینش رشته آزمون ارشد از امروز

وی در ادامه تصریح کرد: آن دسته از داوطلبانی که براساس مفاد کارنامه نتیجه های اولیه مجاز به گزینش رشته های تحصیلی می باشند ضرورت دارد براساس اطلاعیه ای که به همراه نتیجه های آزمون بر روی سایت شرکت سنجش آموزش کشور قرار داده شد نسبت به گزینش حداکثر 100 کدرشته محل از میان کدرشته محل های امتحانی مجاز اقدام و از امروز یکشنبه 21 خرداد 96 تا ساعت 24 روز پنجشنبه 25 خرداد جهت گزینش رشته با وارد کردن اطلاعاتی نظیر شماره شناسنامه یا کد رهگیری که در آخر عضویت اولیه به وسیله سیستم جهت داوطلب صادر می شود، نسبت به ثبت کدرشته محل های انتخابی به ترتیب اولویت علاقه اقدام نمایند.

به گفته وی، بعد از تایید نهایی رشته های انتخابی به وسیله داوطلب رسید 15 رقمی به وسیله سیستم در اختیار وی قرار خواهد گرفت و در غیر این صورت گزینش رشته آنها تکمیل نشده است.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از شروع گزینش رشته آزمون کارشناسی ارشد 96 از امروز خبر داد و گفت: داوطلبان تا روز پنجشنبه 25 خردادماه جاری وقت دارند نسبت به گزی

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور گفت: از تعداد 707 هزار و 63 داوطلب حاضر در جلسه آزمون، تعداد 656 هزار و 180 داوطلب مجاز به گزینش رشته شدند که از این تعداد 325 هزار و 227 نفر زن و مابقی مرد هستند.

توکلی در آخر خاطرنشان کرد: از تعداد 656 هزار و 108 داوطلب مجاز به گزینش رشته تعداد 50 هزار و 525 نفر در کدرشته های امتحانی مجاز به گزینش رشته شدند که از این تعداد 23 هزار و 285 نفر زن و مابقی مرد هستند.

واژه های کلیدی: آموزش | داوطلب | داوطلبان | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs